news.chmurka.net — statystyki z dnia {{px[n].date[6]}}{{px[n].date[7]}}.{{px[n].date[4]}}{{px[n].date[5]}}.{{px[n].date[0]}}{{px[n].date[1]}}{{px[n].date[2]}}{{px[n].date[3]}}

Grupy polskie

    Brak danych
  1. {{p.name}} {{p.count}}

Grupy pozostałe

    Brak danych
  1. {{p.name}} {{p.count}}

Serwery

    Brak danych
  1. {{p.name}} {{p.count}}

Informacje

Na tej stronie znajdują się statystyki dla każdej z dat, dla których statystyki te zostały wygenerowane. Statystyki prezentowane są w wersji interaktywnej (JavaScript). Sposób sortowania można zmienić klikając w dane zestawienie. Datę można wybrać klikając na liście po lewej stronie (lista jest scrollowana).

Statystyki polskich grup informują o liczbie postów na polskich grupach w danym dniu. Crossposty zliczane są osobno dla każdej z grup.

Statystyki grup światowych są analogiczne, ale dla grup BIG 8, de.* oraz uk.*.

Statystyki serwerów informują o serwerach, z których wysyłane były posty na polskie grupy. Każdy serwer liczony jest tylko raz dla danego From.

Statystyki przesyłane są także na grupę chmurka.statystyki.

Jeśli twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScriptu lub lista jest dla ciebie nieczytelna, możesz pobrać surowe dane w formacie JSON i samemu je sparsować: wszystkie, wszystkie w alternatywnym formacie, tylko najnowsze. Dane odświeżane są codziennie po północy.

Statystyki dla grup de.* oraz uk.* liczone są od 30 grudnia 2023 r. Ze względów historycznych lista grup zagranicznych w wersji JSON nazywa się big8-groups, ale po 30 grudnia 2023 r. oprócz hierarchii BIG 8 zawiera także grupy z hierarchii de.* i uk.*.

Wersję interaktywną statystyk w czynie społecznym przygotował Jarosław Sokołowski. Dziękujemy!


Powrót do strony głównej